.

.

Допълнителни SFP-радиостанцията

Допълнителни SFP-радиостанцията

BGN 33.72

Наличност
На склад

Лесен монтаж, възможност за гореща замянаЛесен монтаж, възможност за гореща замяна.Този съвместим със Cisco SFP-радиостанцията осигурява пропускателна способност 1000base-dwdm до 120 км в одномодовому влакна (SMF) с помощта на дължина на вълната 1533,47 нм чрез LC конектор.

Опции за продукта

Свързани продукти