.

.

Адон Dwdm-SFP-5252-120- Радиостанцията AO SFP

Адон Dwdm-SFP-5252-120- Радиостанцията AO SFP

BGN 13.35

Наличност
На склад

Този радиостанцията отговаря на Закон за търговски споразумения (TAA)Този радиостанцията отговаря на Закон за търговски споразумения (TAA).Този съвместим със Cisco SFP-радиостанцията осигурява пропускателна способност 1000base-dwdm до 120 км в одномодовому влакна (SMF) с помощта на дължина на вълната 1552,52 нм чрез LC конектор.Гарантирано 100% съвместимост с еднакъв приемопередатчиком Cisco.Този лесен за инсталиране на радиоприемници с възможност за гореща замяна е програмиран с уникален сериализира и тестван с оглед на трафика на данни и приложения, за да се гарантира еднакви инициализация и работа.Също така присъства и поддръжка на цифрови оптични мониторинг (DOM), която осигурява достъп до работни параметри в реално време.

Опции за продукта

Свързани продукти